Çocukluğundan beri ayrılmamış üç arkadaş, biri mahallenin kasabı, biri muhasebeci, biri de Türk kültürü profesörü olmuş üç kafadar. İçlerinden biri kanser olunca, inançları gereği öldükten sonra yakılmak ister ve farklı olana yaşam hakkı vermeyen düzenle karşı karşıya gelirler. Başvurdukları her yerde başka komediler yaşar, her türden anlaşmazlık ve anlayışsızlıklarla karşılaşır, bize çağdaş bir “Yaşar-yaşamaz” hikayesi sunarlar. Irmak Bahçeci’nin yazıp Yıldıray Şahinler’in yönettiği, Cem Davran, Bahtiyar Engin, Yıldıray Şahinler, Selin Yeninci ve Erkan Can’ın oynadığı oyun, yılın komedisi olmaya aday.

Yazan: Irmak Bahçeci
Yöneten : Yıldıray Şahinler
Dekor&Kostüm: Barış Dinçel
Işık Tasarım & Uygulama: Efe Sümer
Oyuncular:
Cem Davran
Erkan Can
Yıldıray Şahinler
Bahtiyar Engin
Selin Yeninci
Yönetmen yrd. :Özge Çatıkkaş – Tuğçe Kıltaç
Dekor Uygulama: Muhammet Topraktepe – Mustafa Topraktepe
Görsel Tasarım : Emre Erdem
Çocukluğundan beri ayrılmamış üç arkadaş, biri mahallenin kasabı, biri muhasebeci, biri de Türk kültürü profesörü olmuş üç kafadar. İçlerinden biri kanser olunca, inançları gereği öldükten sonra yakılmak ister ve farklı olana yaşam hakkı vermeyen düzenle karşı karşıya gelirler. Başvurdukları heryerde başka komediler yaşar, her türden anlaşmazlık ve anlayışsızlıklarla karşılaşır, bize çağdaş bir “Yaşar-yaşamaz” hikayesi sunarlar. Irmak Bahçeci’nin yazıp Yıldıray Şahinler’in yönettiği, Cem Davran, Bahtiyar Engin, Yıldıray Şahinler, Tuğçe Kıltaç ve Erkan Can’ın oynadığı oyun, yılın komedisi olmaya aday.

Yazan: Irmak Bahçeci Yöneten : Yıldıray Şahinler Dekor&Kostüm: Barış Dinçel Işık Tasarım & Uygulama: Efe Sümer

Oyuncular:

Cem Davran Erkan Can Yıldıray ŞahinlerBahtiyar EnginTuğçe Kıltaç

Yönetmen yrd. :Özge Çatıkkaş – Tuğçe KıltaçDekor Uygulama: Muhammet Topraktepe – Mustafa Topraktepe Görsel Tasarım : Emre Erdem

Yorum Ekle


Güvenlik Kodu
Yenile